Advent 2020

Letošní podzim byl poněkud podivný. Oddíl se sešel párkrát v září, hned na začátku října jsme společně oslavili 30. narozeniny Koťat a potom už přerušení činnosti... Scházet se nemůžeme ani teď v období před Vánoci a nejspíš se nepotkáme ani na skautské vánoce či betlémské světlo. Abychom si tento čas zpříjemnili a alespoň na dálku byli spolu, budeme vám každý adventní den zveřejňovat jednu aktivitu, někdy to bude vánoční příběh k zamyšlení, jindy omalovánka nebo něco vyrobit.

A co by to bylo za Vánoce bez stromečku a dárků! Náš skautský stromeček bude 23. 12. od 11:00 do 16:00 na pečlivě ukrytém místě. Popis cesty k němu získá jen ten, kdo za každý týden zašle alespoň jednu splněnou aktivitu = obrázek, fotku nebo dá vědět, že se nad příběhem zamyslel a splnil úkol. Lze přidávat i jako komentáře na FB u každého příspěvku. Můžete poslat každý týden nebo vše najednou, ale podmínkou je z každého týdne jedno a nejpozději do 20. 12., abychom dali Ježíškovi vědět, kolik dárků má připravit.

Zapojit se mohou i sourozenci, celé rodiny a také přátelé oddílu. Pokud splníte podmínky, tak může každý pod stromečkem něco najít. Moc se těšíme, že se ke stromečku pro dárečky vypraví co nejvíce dětí.