Tábořiště - Nové Mitrovice

PODSADY NA BRDY

Víte, co je na skautském roce nejhezčí? Tábor! Jsou to dva týdny, které si užijí děti, vedoucí a svým způsobem také rodiče. My, skauti z Dobříše a Nového Knína, už více než třicet let pořádáme tábory, na které vzpomínají stovky dětí.

V roce 2023 se podařilo díky podpoře obcí a široké veřejnosti pořídit vlastní zázemí. Koupili jsme kompletní táborové vybavení (stany, kuchyně, jídelna atd.) na Brdech u Nových Mitrovic.

Děkujeme všem za podporu.

Skautský oddíl Koťata Nový Knín děkuje za podporu všem dárcům z řad členů, rodičů, přátel oddílu, široké veřejnosti a také obcí. Velmi si vážíme vaší pomoci, bez které by pořízení tábořiště nebylo možné.